Ronaldo do svého honosného sídla marně shání kuchaře

Přidat na Seznam.cz

Cristiano Ronaldo už přemýšlí nad životem po ukončení kariéry a dokončuje své portugalské sídlo za 460 miliónů korun. Na pracovních portálech se objevilo několik zajímavých pracovních nabídek.

Rezidence portugalské hvězdy by měla být hotova do června tohoto roku. Stavba jde zatím podle plánů. Problém je ovšem zajištění kvalifikovaného personálu. I přes velmi slušnou nabídku se Ronaldovi a jeho okouzlující přítelkyni Georgině nedaří najít třeba vhodného kuchaře.

Dle požadavků hvězdného páru by měl kuchař zvládnout nejen portugalskou kuchyni, ale také ostatní kulinářské lahůdky jako třeba sushi. Pro přípravu této japonské delikatesy je v domě vyčleněna dokonce speciální místnost.

Podle britského deníku DailyMail nabízí Ronaldo případnému zájemci plat ve výši 122 tisíc korun měsíčně.

V rezidenci Quinta da Marinha chce Ronaldova rodina žít po ukončení fotbalové kariéry portugalského fotbalisty. Jeho poslední destinací by se měl stát saudskoarabský tým Al-Nassr, kam přestoupil po svém neslavném konci v Manchesteru United.

Během svého působení na Blízkém východě je Ronaldo se svou rodinou obklopen přepychem v hotelu Four Seasons v samotném Rijádu.

Zdroj: DailyMail