Přerov drtil Sokolov góly i pěstmi

Přidat na Seznam.cz

V rámci 39. kola první hokejové ligy zajížděli hokejisté Sokolova na horký led Přerova. A zpět na západ Čech se jim neodjíždělo lehce, když jim domácí hokejisté na cestu nadělili dvanáct branek a jeden knockout.

Do konce zápasu zbývalo necelých šest minut. Za stavu 10:4 se za brankou domácích odehrál nevinný souboj, po kterém zůstal na přerovský obránce David Chroboček. Frustrovaný útočník Baníku využil situace a začal do ležícího hráče bušit pěstí.

Ten se ovšem okamžitě postavil na nohy, zahodil rukavice a sokolovského útočníka vyzval na férový pěstní souboj. Nejdříve to vypadalo, že souboj budou muset rozhodčí roztrhnout za nerozhodného stavu. Do iniciativy se ovšem vložil obránce Přerova a svého soka po pár úderech poslal k ledu.

Oba kohouti byli poté vykázáni na trestnou lavici. Rozhodčí jim za neplánovanou boxerskou vložku rozdal spravedlivě pětiminutové tresty.

Přerov ve zbývajícím čase zatížil konto Baníku dalšími dvěma brankami a konečné skóre utkání bylo nakonec 12:4. Ten se nadále přetahuje o čtvrtou příčku prvoligové tabulky, která by jim zajistila výhodu domácího prostředí pro play off.

Zdroj: HC Zubr Přerov, Hokejka.tv