Krejčíková se Siniakovou zahájily Australian Open vítězně

Přidat na Seznam.cz

České tenistky obhajují titul v Melbourne a v úvodním kole porazily norsko-americký pár Ulrikke Eikeriovou, Catherine Harrisonovou 6:2, 3:6, 6:2.

Jako nasazené jedničky vstupují do Australian Open Krejčíková se Siniakovou. Úvodní utkání zvládly za dvě hodiny a třináct minut. O vítězství rozhodly ve druhé polovině třetího setu, když za stavu 2:2 získaly zbývající čtyři hry.

V letošním roce budou české reprezentantky vedle titulu v Melbourne obhajovat triumfy také na Wimbledonu a US Open, informuje portál WTATennis.

Do dnešního programu třetího kola zasáhnou tři české tenistky. Markéta Vondroušková se postaví proti nasazené dvojce Uns Džábirové. Karolína Plíšková se potká na kurtu s Julií Putincevovou z Kazachstánu se kterou má kladnou bilanci pěti výher a jedné prohry.

Na kurtech v Melbourne si svůj debut odbyde sedmnáctiletá Linda Fruhvirtová, která se postaví domácí tenistce Kimberly Birrellové.

Zdroj: WTAtennis.com, redakce