Frustrovaný Djokovič nechal vyvést skupinu fanoušků z hlediště

Přidat na Seznam.cz

Srbská tenisová hvězda zvládla i zápas druhého kola Australian Open a je stále ve hře o šanci vyrovnat rekord Rafaela Nadala v počtu grandslamových vítězství.

Djokovič na sebe poutal pozornost nejen svým tenisovým uměním. V jednu chvíli si vyžádal lékařskou pauzu, když ho trápilo zranění stehenního svalu. Později nechal z tribun vyvést skupinu evidentně podnapilých fanoušků.

V průběhu třetího setu už hlasité pokřikování přítomné skupiny fanoušků nevydržel a pustil se do diskuze s rozhodčím, po kterém žádal jejich vyvedení z útrob arény. „Můžeme toho chlápka dostat ven?“ tázal se Djokovič rozhodčího.

Co přesně mu rozhodčí odpověděl, není ze záznamu jasné, ale srbského tenistu jeho odpověď evidentně neuspokojila. „Děláte si ze mě srandu? Ten chlap je opilý do němoty, od prvního bodu jen provokuje. Nepřišel se dívat na tenis, chce se mi jen dostat do hlavy,“ pokračoval v zuřivé rétorice Djokovič.

Srbský tenista nakonec duel s Francouzem Enzou Couacaudem zvládl. Ve třetím kole se mu do cesty za titulem postaví bulharský tenista Grigor Dimitrov.

Zdroj: Twitter, redakce